TANITIM DÖNEMİNDE TÜM ÜRÜNLER İNDİRİMLİ. Ücretsiz gönderi!

Sık Sorulan Sorular

Alışverişinizle ilgili aklınıza gelen sorular

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ödemelerinizi Sanal POS üzerinden herhangi bir kredi kartı ile veya banka havalesiyle yapabilirsiniz. Bu seçenekler alışverişinizin Ödeme aşamasında size sunulacaktır. Kredi kartı ile taksitli ödeme yapmanız mümkündür.

Kredi kartı ile ödemem güvenli mi?

Sanal POS sağlayıcımız olan iyzico, 6493 sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu” uyarınca ödeme işlemlerine aracılık eden kurumların sahip olması gereken “lisanslı ödeme kuruluşu” ünvanını Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan almıştır. Ödeme verilerinin güvenliği PCI DSS (Ödeme Sektörü Veri Güvenliği Standartları) Level 1 uyumlu altyapıylala sağlanmaktadır ve kişisel verilerin aktarıldığı bağlantılar şifrelenerek korunmaktadır. iyzico güvenlik politikaları hakkında daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız. 

Alışverişim güvenli mi?

E-ticaret altyapısı olarak dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir sistemlerinden olan ve  PCI DSS (Ödeme Sektörü Veri Güvenliği Standartları) Level 1 uyumlu Shopify sistemini kullanıyoruz. Shopify kart sahibinin bilgilerinin güvenliğini sağlayan güvenli bir ağ altyapısı ve yönetimi sağlamakta ve bilgi güvenliği politikası uygulamaktadır. 

Daha ayrıntılı bilgi için GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI belgemizi incelemenizi rica ederiz.

Gönderi nasıl yapılmaktadır ve ücreti ne kadardır?

Gönderi seçenekleri alışverişinizin Gönderi aşamasında size sunulacaktır. Şu anda tüm Türkiye'ye PTT APS KURYE veya KARGO ile  gönderme seçeneği bulunmaktadır. Bu gönderinin ücreti 1000 grama kadar 7,00 TL'dir. Kampanyalarımız sırasında belirlenen koşullarda gönderiler ücretsiz olabilmektedir.

İade işlemlerini nasıl yapabilirim?

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren en geç 14 gün içinde bize e-posta ile başvurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz. İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.  Fatura ve irsaliye makbuzlarının iade edilmesi zorunluluktur. Daha fazla bilgiyi Mesafeli Satış Sözleşmesi belgesinde bulabilirsiniz.